Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

SYMULATOR FARMY 2013 TECHALAND
STAN: NOWA

JĘZYK:

OKŁADKA:


INSTRUKCJA:

OPIS:

Symulator Farmy 2013 to gra studia ActaLogic będąca symulatorem rolnym. Produkcja oferuje trzy zróżnicowane lokacje: Toskanię, Alpy i Stany Zjednoczone oraz wiele różnorodnych maszyn takich jak na przykład Fendt, Valtra, Massey Ferguson, Challenger, Fliegl, Horsch czy też Amazone.

Symulator Farmy 2013, w odróżnieniu od poprzedniej odsłony, charakteryzuje się autentyczną fizyką ziemi. Wcześniej, po najechaniu na wybrzuszenia w terenie, nie odczuwaliśmy różnic w kierowaniu pojazdem, ale w najnowszej wersji będziemy musieli wciąż mieć je na uwadze. Wszystkie nierówności na drodze będą miały wpływ na to, jak zachowa się nasza maszyna.

Twórcy gry Symulator Farmy 2013 udoskonalili ponadto oprawę graficzną w stosunku do wcześniejszej części, a ponadto wprowadzili zmiany w samej rozgrywce. Obejmują one chociażby pomocników, nowe uprawy rolne oraz inwentarz.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>