Model: ANGIELSKA WERSJA JĘZYKOWA
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.00 PLN

DIABLO 3
STAN: NOWA

JĘZYK: ANGIELSKI
OPIS:

Zamawiając grę Diablo III w wersji na konsolę Xbox 360 w przedsprzedaży otrzymasz następujące dodatki do pobrania z Xbox Live Marketplace (wymagane darmowe konto w usłudze i dostęp do internetu):

  1. Infernalny Hełm - przedmiot zapewniający premię do zdobywanych punktów doświadczenia, dzięki któremu szybciej rozwiniesz swoją postać; można z niego korzystać od początku rozgrywkiTrzecia odsłona słynnej serii Diablo teraz także na platformie Xbox 360! Na potrzeby tej wersji przygotowano nowy interfejs użytkownika, nowy system sterowania dostosowany do kontrolera konsoli, a także nową, dynamiczną kamerę. Gracze mogą także łączyć się ze znajomymi za pośrednictwem sieci Xbox Live.

Diablo III oferuje możliwość wcielenia się w bohatera reprezentującego jedną z pięciu klas postaci, którą gracz – podobnie jak płeć postaci – określa na początku gry. Do wyboru są: Barbarzyńca, Szaman, Czarownik, Mnich i Łowca Demonów. Każda z nich została wyposażona w unikatowe zdolności oraz niedostępne dla innych elementy wyposażenia, dzięki czemu można je dostosowywać wedle własnych preferencji.

Scenariusz gry Diablo III przedstawia konflikt między Królestwem Niebios i Płonącymi Piekłami oraz walkę naszego herosa z hordami demonów z piekła rodem. Odwiedzając poszczególne lokacje i pokonując zastępy wrogów, gracz zdobywa punkty doświadczenia i awansuje na kolejne poziomy, rozwijając bohatera i zdobywając nowe umiejętności.

Diablo III zawiera wiele zróżnicowanych trybów rozgrywki. Począwszy od kampanii fabularnej z losowo generowanymi lokacjami, przez tryb kooperacji lokalnej i sieciowej dla czterech osób, tryb PvP, w którym gracze rywalizują między sobą, a skończywszy na systemie poziomów mistrzowskich, sile potworów oraz Infernalnej Machinie.

Przechodząc Diablo III po raz pierwszy na normalnym poziomie trudności odblokujesz dostęp do koszmarnego. Gdy podołasz silniejszym przeciwnikom otrzymasz możliwość rozgrywki na piekielnym, a gdy ten zostanie ukończony, spróbujesz swoich sił na infernalnym. Jeśli zechcesz, będziesz mógł także grać w trybie pernamentnej śmierci.

Diablo III charakteryzuje się szczegółową oprawą graficzną i umożliwia zwiedzenie wielu zróżnicowanych lokacji. Podczas rozgrywki trafiamy między innymi do Nowego Tristram i Diamentowych Wrót w Królestwie Niebios.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>