Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.00 PLN

GTA 5
STAN:NOWA

JĘZYK: POLSKI - NAPISY


OPIS:

UWAGA! Grand Theft Auto V w wersji na konsolę Xbox 360 jest dostępne na dwóch płytach. Na pierwszej z nich znajdują się pliki instalacyjne, natomiast druga musi znajdować się w czytniku podczas grania. Dzięki temu nie trzeba przekładać nośników w trakcie zabawy, by móc cieszyć się zarówno grą GTA V, jak i Grand Theft Auto Online.

Do instalacji Grand Theft Auto V w wersji na konsolę Xbox 360 wymagany jest dysk twardy Xbox 360 lub zewnętrzna pamięć flash USB (standard USB 2.0, prędkość odczytu min. 15 MB/s, formatowanie Xbox 360) o pojemności 16 GB zawierająca co najmniej 8 GB wolnej przestrzeni. Zarówno twardy dysk, jak i wspomniana pamięć USB nie znajdują się w zestawie z grą GTA V. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się korzystanie z nowej pamięci flash USB.

Grand Theft Auto V to kolejna odsłona znanej serii trzecioosobowych gier akcji, która przenosi nas do Los Santos. Świat gry, biorąc pod uwagę centrum i tereny obrzeżne, jest większy niż lokacje z Red Dead Redemption, GTA IV i San Andreas razem wzięte.

Fabuła w grze GTA 5 przedstawiona jest z perspektywy trzech bohaterów, pomiędzy którymi można się dowolnie przełączać, o ile nie wykonujemy w danej chwili zadania. Poszczególne postacie diametralnie się od siebie różnią pod względem osobowościowym, sposobem poruszania, a ponadto kierują nimi inne motywy działania. Opisane są one również szeregiem współczynników, takich jak: kondycja, strzelanie, siła, skradanie się, latanie, prowadzenie pojazdów, mechanika i pojemność płuc.

Michael nienawidzi swojej żony i nie rozumie swoich dzieci, więc – mimo iż jest objęty programem ochrony świadków - postanawia wrócić do dawnego zajęcia. Trevor to łysiejący świr, alkoholik, handlarz narkotyków, ćpun i psychopata. Z kolei czarnoskóry Franklin to mistrz kierownicy, który bierze udział w wojnach gangów, odwiedza nocne kluby oraz ucieka przed policją. Każdy z protagonistów ma do dyspozycji unikatową umiejętność. Michael korzysta z trybu bullet time, Trevor potrafi wpaść w szał bojowy, zwiększający zadawane obrażenia, a Franklin spowalnia czas podczas jazdy samochodem.

Wśród lokacji, jakie odwiedzimy w Grand Theft Auto 5 znajdują się: tereny zurbanizowane, klimatyczne plaże, winnice, strefy pokryte dziko rosnącą roślinnością oraz bazy wojskowe. Ponadto możemy odwiedzić linię brzegową Los Santos. Po świecie, zamieszkiwanym przez ludzi i zwierzęta, poruszamy się pieszo, samochodami osobowymi, ciężarówkami, rowerami, helikopterami, samolotami, quadami i motorówkami. Gra oferuje także szereg dodatkowych aktywności, takich jak joga, triatlon, skoki ze spadochronem, mecze tenisa i golf.

Gracz ma możliwość wydawania pieniędzy na nowe rodzaje broni oraz ulepszenia do nich (nowy celownik, większy magazynek, tłumik, itp.), a także dodatkowe części do posiadanych samochodów. Zarobioną gotówkę można przeznaczyć również na ubrania, wizytę u fryzjera bądź tatuaż. Warto zachować część dochodu na wynagrodzenie dla naszych kompanów, których trzeba wynając do niektórych misji polegających na obrabowaniu określonych obiektów.

Grand Theft Auto V oferuje zmodyfikowany system przyjmowania zadań pobocznych. Nie akceptujemy ich przez telefon o nazwie iFruit (ten służy nam do innych celów), lecz są one zaznaczone na mapie świata. Z kolei za pomocą wspomnianego urządzenia możemy robić zdjęcia i dzielić się nimi z innymi użytkownikami za pośrednictwem rozmaitych serwisów społecznościowych.

Oprócz rozbudowanej kampanii dla pojedynczego gracza, w GTA 5 nie mogło zabraknąć trybu rozgrywki wieloosobowej.

OKŁADKA I INSTRUKCJA PO ANGIELSKU

 

 

 


 

NASZA FIRMA POSIADA PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE ALLEGRO:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>