Model: POLSKA WERSJA JĘZYKOWA KINOWA
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.00 PLN

LEGO JURASSIC WORLD
REAL FOTO:

STAN: NOWA

JĘZYK:  POLSKI - NAPISY

OPIS:

LEGO Jurassic World to przygodówka akcji, która oferuje rozgrywkę zaprezentowaną z perspektywy trzeciej osoby. Za przygotowanie tytułu odpowiada studio Travellers Tales, a wydanie powierzono firmie Warner Bros. Interactive Entertainment.

Historia opowiedziana w LEGO Jurassic World bazuje na scenariuszu filmu Jurassic World (reż. Colin Trevorrow), który pojawił się w kinach w okolicach premiery opisywanej produkcji. Twórcy postanowili również zaimplementować wątki znane z filmowej trylogii Jurassic Park w reżyserii Stevena Spielberga, która zadebiutowała w 1993 roku.

LEGO Jurassic World oferuje nieskomplikowaną historię, której akcja toczy się w parku rozrywki na wyspie Isla Nublar. Naukowcy zdecydowali się połączyć cechy welociraptora i tyranozaura, przygotowując zupełnie nowy rodzaj dinozaura. Gad jednak niezbyt długo przebywa w laboratorium i wydostaje się na wolność...

Mechanika rozgrywki w LEGO Jurassic World przypadnie do gustu fanom poprzednich gier z serii LEGO, bowiem twórcy nie zdecydowali się na wprowadzenie zmian. Mamy tutaj do czynienia z produkcją, w której stawiamy czoła kolejnym wrogom, zbieramy przedmioty i przedostajemy się do kolejnych etapów, rozwiązując zagadki.

 

 

 

OKŁADKA I INSTRUKCJA PO ANGIELSKU W GRZE POLSKIE NAPISY


ZDJĘCIE MA CHARAKTER POGLĄDOWY

 


 

 

 

 

GRY

  • OKŁADKA: 

    EUROPEJSKA

  • STAN: 

    NOWA

  • WERJSKA JĘZYKOWA: 

    POLSKIE NAPISY

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>