Model: POLSKA WERSJA JĘZYKOWA KINOWA
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 5.00 PLN

MAD MAX

 
STAN: NOWA

JĘZYK:  POLSKI - NAPISYDostępność: OD RĘKI

 

OPIS:

Mad Max to trzecioosobowa gra akcji oparta na legendarnym filmie George''a Millera z 1979 roku, stworzona przez Avalanche Studios, słynące z serii Just Cause.

W Mad Max przenosimy się na pustynno-skaliste tereny - wyniszczone Pustkowia - by wcielić się w tytułowego bohatera, który walczy z wrogimi gangami maruderów i rozbudowuje nowy wóz bojowy Opus Magnum, mający zastąpi jego skradzionego Interceptora. (Wozem tym możemy pochwalić się przed znajomymi i porównać go z ich wersjami). Jednym z przyjaciół Mad Maksa jest Chumbucket, dziwaczny, a zarazem genialny mechanik, który pomaga mu w osiągnięciu celu. Pustkowia to niebezpieczne miejsce nie tylko ze względu na gangi, ale i zdradziecki teren oraz pogodę. Max pragnie opuścić je i znaleźć Plains of Silence, legendarną krainę, w której mógłby wreszcie odpocząć.

Gra oferuje wyłącznie tryb single-player. Prócz kampanii fabularnej, na graczy czekają rozmaite zadania poboczne oraz mnóstwo eksploracji otwartego świata. Prócz piasków i skał, w grze znajdziemy także obozowiska, obserwatoria i inne, ciekawe lokacje, w których ludzie zbudowali rozmaite budynki z tego, co akurat wpadło im w ręce na złomowisku.

Bohater może walczyć wręcz za pomocą różnego rodzaju broni, posługiwać się bronią palną bądź eliminować przeciwników, stosując sprytne taktyki. Prócz walki bezpośredniej, w grze nie brakuje dynamicznych potyczek między pędzącymi pojazdami. Twórcy zadbali również o odzwierciedlenie kilkudziesięciu pojazdów znanych z filmów.

W grze możemy zbierać rozmaite rupiecie i napadać na obozowiska, by zdobyć zapasy, a dzięki systemowi craftingu ulepszać broń, wyposażenie i wóz bojowy, wybierając najlepsze naszym zdaniem rodzaje broni, pancerza czy silniki.

 

 

 

OKŁADKA I INSTRUKCJA PO ANGIELSKU W GRZE POLSKIE NAPISY
ZDJĘCIE MA CHARAKTER POGLĄDOWY 


 

 

 

 

 

NASZA FIRMA POSIADA PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE ALLEGRO:

 

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>