Model: POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
Waga produktu: 0.300 kg
Koszt wysyłki od: 5.00 PLN

WIEDŹMIN 3
DZIKI GON GOTY 
JĘZYK:  POLSKI


Dostępność: OD RĘKI


OPIS:

Dziki Gon - dźwięk tych słów u wielu osób wywołuje przerażenie i odrazę. Pojawia się nocą, podczas mroźnych zim, a jego przybycie zawsze poprzedza zorza polarna. Pędzący po nocnym niebie orszak upiornych jeźdźców od wieków zwiastował wojnę, zarazę i śmierć. Mało kto zna prawdziwą naturę i pochodzenie jego członków, jednak samo wspomnienie o mrocznych jeźdźcach budzi w ludziach paniczny strach. Nic dziwnego, w końcu mówi się, że porywają dusze, które potem wcielają w swe szeregi...
W “Dzikim Gonie” Geralt wyrusza w najbardziej heroiczną i niebezpieczną ze swoich podróży. Ma odnaleźć dziecko-niespodziankę, szarowłosą dziewczynę, która, ze względu na swoje zdolności, stanowi żywą i bardzo niestabilną broń. Gra toczy się o najwyższą stawkę - płynąca w żyłach dziewczyny Starsza Krew może wywołać ostateczny kataklizm - nic więc dziwnego, że wiele osób chcą ją kontrolować. Od ciebie zależy, czy i komu się to uda - los tego świata leży w twoich rękach.
Misja Geralta wymaga dokonywania trudnych wyborów. Wiedźmini starają się zachować neutralność, często jednak muszą decydować o losie innych. Rzadko jest to prosty wybór między dobrem a złem - ten świat pełen jest odcieni szarości, więc to, co moralnie dobre dziś, jutro może się okazać tragiczne w skutkach, a twoje decyzje mogą przeważyć szale życia lub śmierci. “Dziki Gon” można skończyć na wiele różnych sposobów, będących następstwem dokonywanych przez ciebie wyborów. Trzy rozbudowane epilogi i liczne stany końcowe świata, możliwe do osiągnięcia w każdym z nich sprawiają, że po pierwszym ukończeniu gry z chęcią będziesz do niej powracać.
Geralt jest najemnym łowcą potworów w świecie, w którym naprawdę źle się dzieje. Stanowi niezbędną przeciwwagę dla przerażających monstrów, licznie zamieszkujących niemal każde środowisko, a jego głównym zadaniem jest eliminowanie stworzeń, które zagrażają ludzkim społecznościom. Polowanie na potwory to jego fach, a zleceń nigdy nie brakuje. Niektóre bestie należą do określonych gatunków, inne są unikatowe. Te ostatnie są często wyjątkowo potężne lub inteligentne, a więc skuteczna walka z nimi wymaga nadzwyczajnych środków. Wcielając się w Geralta wyruszysz na specjalne misje, podczas których poznasz styl walki i zachowania bestii, z którymi potem przyjdzie ci się zmierzyć. Potwory to nie mrzonka bardów - to realne zagrożenie. W czasie podróży trafisz w miejsca, którymi władają bestie: tereny porzucone przez zamieszkujących je niegdyś ludzi i nieludzi. Jeśli postanowisz narażać swoje życie, aby je wytępić, twoim zadaniem będzie unicestwienie wszystkich szkodników - co do jednego - i sprawienie, by dany rejon znów stał się bezpieczny. Jeśli ci się powiedzie, wrócą do niego mieszkańcy, a wielu z nich okaże się zręcznymi rzemieślnikami, którzy odwdzięczą ci się, tworząc rzadki i potężny sprzęt bojowy.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>