Model: POLSKA WERSJA JĘZYKOWA KINOWA
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.00 PLN

GEARS OF WAR ULTIMATE EDITION


CO ZYSKUJESZ KUPUJĄC U NAS

KUPUJESZ W SPRAWDZONEJ FIRMIE
TOWAR POSIADAMY NA STANIE CO GWARANTUJE SZYBKA WYSYŁKĘ

PEŁNIE ZADOWOLENIA

TOWAR POSIADAMY FIZYCZNIE NA STANIE CO SKRACA DO MINIMUM CZAS OCZEKIWANIA NA PRZESYŁKĘ

ZAPRASZAMY !!!

STAN: NOWA

JĘZYK:   POLSKI - NAPISY


Dostępność: OD RĘKI


OPIS:

Gears of War: Ultimate Edition jest odświeżoną wersją znakomitej gry akcji z 2006 roku. Za reedycję odpowiada The Coalition, na czele którego stanął sam Rod Fergusson.

 

Akcja gry toczy się na przypominającej Ziemię planecie Sera, która została wyniszczona przez wieloletnią wojnę o surowce. Ludność planety została zaatakowana przez nieznaną rasę nazwaną przez ludzi szarańczą, która wyeliminowała 80 procent populacji. Gracz wciela się w skazanego za dezercję Marcusa Fenixa, który wraz ze swoimi kompanami zostaje wysłany, w celu unicestwienia wrogiej rasy.

 

Kampania w Gears of War: Ultimate Edition została wzbogacona o pięć bonusowych rozdziałów, dostępnych dotychczas wyłącznie w wersji na PC. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza nie mogło zabraknąć również doskonałego multiplayera, w którym znalazły się trzy nowe tryby zabawy, kolejne mapy, 17 postaci z GoWa 3, dedykowane serwery oraz match-making.


 

 

 

 

OKŁADKA I INSTRUKCJA PO ANGIELSKU W GRZE POLSKIE NAPISY

 


ZDJĘCIE MA CHARAKTER POGLĄDOWY

 


 

 

 

Polecamy

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>