Model: POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 2 godziny
Koszt wysyłki od: 5.00 PLN

DYING LIGHT ENHANCED EDITION FOLLOWING
CO ZYSKUJESZ KUPUJĄC U NAS

KUPUJESZ W SPRAWDZONEJ FIRMIE
TOWAR POSIADAMY NA STANIE CO GWARANTUJE SZYBKA WYSYŁKĘ

PEŁNIE ZADOWOLENIA

TOWAR POSIADAMY FIZYCZNIE NA STANIE CO SKRACA DO MINIMUM CZAS OCZEKIWANIA NA PRZESYŁKĘ

ZAPRASZAMY !!!

STAN: NOWA

JĘZYK:    POLSKI


Dostępność: OD RĘKI

 
OPIS:

Dying Light to pierwsza gra Techland wydana na konsolę PlayStation 4. Produkcja jest połączeniem najlepszych cech Dead Island, a więc poprzedniego projektu ekipy, oraz wydanego w 2008 roku Mirror’s Edge. Z dzieła stworzonego przez zespół DICE deweloperzy zaczerpnęli elementy zręcznościowe. W Dying Light akcję przeniesiono ze znanej z Dead Island tropikalnej wyspy do fikcyjnego miasta Harran, w którym wybucha zaraza zamieniająca ludzi w zombie. Gracz wciela się w niejakiego Kyle’a Crane’a, który zostaje wysłany do Harran w celu odnalezienia i uratowania Kadira Suleimana, polityka starającego się pomóc mieszkańcom zmagającym się z epidemią. Studio Techland oparło rozgrywkę na dwóch kluczowych elementach. Pierwszym z nich jest uzależnione zachowania żywych trupów od cyklu dobowego – za dnia potwory są leniwe i powolne, nocą zaś nabierają siły i prędkości. Wtedy walka z nimi jest bardzo ryzykowna, a najlepszym rozwiązaniem w przypadku kontaktu jest ucieczka, z którą powiązana jest druga cecha gry. Podobnie jak na przykład bohaterowie serii Assassin’s Creed czy Faith z Mirror’s Edge, Kyle jest mistrzem parkouru. A to oznacza, że z łatwością wspina się po różnych obiektach i budynkach. Dzięki temu, uciekając przed hordą agresywnych zombie, można umknąć na pobliski dach, unikając bezpośredniego starcia z mutantami. W niektórych momentach bohater musi jednak sięgnąć po broń, by zlikwidować smakoszy świeżych mózgów. Skorzystać może przy tym z rozmaitego arsenału, w którym znalazły się m.in. młoty, halabardy i siekiery, a czasem Kyle natrafi również na pistolet lub strzelbę. Twórcy zadbali także o przygotowanie opcji pozwalającej stworzyć własny oręż. Kampanię fabularną można rozegrać w pojedynkę lub w kooperacji z trzema innymi graczami. Tak jak w wielu innych sandboksach, oprócz zadań głównych deweloperzy przygotowali mnóstwo innych aktywności pobocznych dostępnych na terenie miasta Harran.


The Following na PlayStation 4 to ogromne rozszerzenie fabularne do popularnej gry akcji Dying Light z 2015 roku. Za dodatek odpowiada studio Techland, czyli autorzy „podstawki”, którzy na swoim koncie mają także kilka innych tytułów, w tym Dead Island i Call of Juarez. Produkt ten wymaga do działania podstawowej wersji gry, mimo że jego zawartość nie jest bezpośrednio zintegrowana z oryginałem – nowa przygoda funkcjonuje jako odrębna (od właściwej kampanii) opcja w menu głównym, dostępna od samego początku zabawy z Dying Light.
 

 


ZDJĘCIE MA CHARAKTER POGLĄDOWY

 


 

 

 

GRY

  • OKŁADKA: 

    ANGIELSKA

  • STAN: 

    NOWA

  • WERJSA JĘZYKOWA: 

    POLSKI DUBBING

Polecamy

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>