Model: POLSKA WERSJA JĘZYKOWA KINOWA
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 5.00 PLN

LEGO BATMAN 3 POZA GOTHAM 

JĘZYK: POLSKI - NAPISY

DOSTĘPNOŚĆ: OD RĘKI

OPIS:

LEGO Batman 3: Poza Gotham jest trzecią odsłoną serii poświęconą Zamaskowanemu Mścicielowi, następczynią takich hitów, jak LEGO Batman: Gra wideo i LEGO Batman 2: DC Super Heroes.

W LEGO Batman 3: Poza Gotham gracze będą mogli wcielić się w ponad 150 bohaterów znanych z uniwersum DC Comics - członków Ligi Sprawiedliwości i znane osobistości LEGO, czyli Killera Croca, Solomona Grundy''ego i wielu innych. W grze bohaterowie i złoczyńcy będą musieli wyruszyć w kosmos i połączyć siły, by pokonać złego Brainiaca, który potrafi kontrolować umysły. Antagonista, wykorzystując moc pierścieni Latarni, pomniejsza światy i kolekcjonuje powstałe w ten sposób miniaturowe miasta. Czy uda się ocalić Ziemię przed podzieleniem smutnego losu innych planet? Czy bohaterowie zdołają przezwyciężyć trudności i odnaleźć pierścienie Latarni?

W grze zwiedzimy rozmaite lokacje, takie jak Hala Sprawiedliwości, Batjaskinia i Strażnica Ligi Sprawiedliwości. Twórcy - studio TT Games - przygotowało także rozbudowany system treningowy: dzięki Batkomputerowi gracze będą mogli wziąć udział w wyzwaniach, walkach i wyścigach.

OKŁADKA MOŻE SIE RÓŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONEJ POWYŻEJ

 

GRY

  • OKŁADKA: 

    EUROPEJSKA

  • STAN: 

    NOWA

  • WERJSKA JĘZYKOWA: 

    POLSKIE NAPISY

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>