Wczytuję dane...
Model: PREMIEROWA
Waga produktu: 0.300 kg
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

BATTLEFIELD 4 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ NA CENEO.PL - ZAUFANE OPINIE !!!

KLIKNIJ W BANER PONIŻEJ !!!

 

JĘZYK: POLSKI

OKŁADKA: EUROPEJSKI

INSTRUKCJA: EUROPEJSKI

OPIS:

Battlefield 4 to przede wszystkim tryb rozgrywki wieloosobowej z wieloma zróżnicowanymi mapami, dającymi możliwość opracowywania rozmaitych taktyk. Moduł o nazwie Levolution wprowadza dynamiczny sposób zabawy - przebieg działań wojennych ma wpływ na wygląd pola bitwy. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, by pogrążyć lokację w całkowitych ciemnościach, odcinając dopływ prądu bądź też zburzyć cały wieżowiec za pomocą ładunków wybuchowych. Z kolei tryb Dowódcy pozwala dwóm graczom (po jednym w każdej drużynie) obserwować wydarzenia z perspektywy lotu ptaka i śledzić poczynania pozostałych uczestników zabawy oraz udzielać im potrzebnego wsparcia. Z opcji tej można skorzystać nie tylko w wersji na PC bądź konsole, ale także na iPadzie lub innych tabletach wyposażonych w system Android.

Oprócz trybu multiplayer w Battlefield 4 dostępna jest także kampania dla pojedynczego gracza, w której poznajemy losy bohaterów poszukujących drogi do domu. Akcja początkowej misji rozgrywa się w Szanghaju, gdzie nasze zadanie polega na ewakuacji amerykański VIP-ów.

 

 


 

NASZA FIRMA POSIADA PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE ALLEGRO:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>