Wczytuję dane...
Model: DUBBING PL
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

BATTLEFIELD 3 PREMIUM

PODSTAWA + DODATKI DLC
STAN: NOWA

JĘZYK: POLSKI

OKŁADKA: EUROPEJSKI


INSTRUKCJA: EUROPEJSKI

BATTLEFIELD 3 PODSTAWA + DODATKI


OPIS:

W skład Battlefield 3: Premiumwchodzą następujące rozszerzenia, oferujące łącznie 20 map, 20 nowych broni, ponad 10 nowych pojazdów, 4 nowe tryby gry, ponad 30 zadań i ponad 20 nieśmiertelników:
  1. Battlefield 3: Powrót do Karkand - już dostępny
  2. Battlefield 3: Walka w zwarciu - już dostępny
  3. Battlefield 3: Siły pancerne - już dostępny
  4. Battlefield 3: Dogrywka - premiera w grudniu 2012 roku
  5. Battlefield 3: Decydujące starcie - premiera w marcu 2013 roku


Battlefield 3: Premium oferuje dostęp do wszystkich dodatków dwa tygodnie przed ich oficjalną premierą i zawiera unikatowe przedmioty, takie jak nóż ACB-90, zestaw nieśmiertelników, ponad 10 nowych rodzajów mundurów i kamuflażu broni, ponad 10 nowych szablonów do projektowania emblematów swojego plutonu, przywilej resetowania statystyk, dostęp do serwerów w pierwszej kolejności, możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych wydarzeniach, weekendy z podwójnie naliczanym doświadczeniem, jak również poradniki strategiczne oraz ekskluzywne materiały wideo.

Battlefield 3 to kolejna odsłona cyklu taktycznych gier akcji ukazanych z perspektywy pierwszej osoby. Produkcja ta została przygotowana w studiu DICE na zlecenie koncernu Electronic Arts.

W odróżnieniu od poprzedniczek, które były przeznaczone do potyczek w trybie multiplayer, Battlefield 3 zawiera także kampanię dla pojedynczego gracza, w której wcielimy się w żołnierzy z elitarnego oddziału U.S. Marines. W grze pojawią się ponaddźwiękowe samoloty bojowe, śmigłowce, czołgi i transportery opancerzone.

Battlefield 3 bazuje na silniku Frosbite 2, który pozwala na generowanie wysokiej jakości oprawy wizualnej, efektownych eksplozji, a także charakteryzuje się zaawansowanym systemem destrukcji otoczenia. Podobnie, jak chociażby w Battlefield: Bad Company 2, w jednej chwili osłona, która wydawała się graczowi bezpiecznym schronieniem, może zostać doszczętnie zniszczona. Twórcy dopracowali także animację postaci oraz efekty dźwiękowe.

Battlefield 3 odda do dyspozycji graczy zróżnicowane mapy rozrzucone po całym świecie (m.in. w Paryżu, Teheranie i Nowym Jorku). Przykładowo będziemy rywalizować z innymi graczami w mieście składającym się przede wszystkim z ciasnych uliczek. Zatem kluczem do sukcesu będzie umiejętna walka na krótkim dystansie. Co ciekawe gracze, którzy poniosą obrażenia będą mogli być odciągnięci przez kolegów w bezpieczne miejsce. Otrzymamy także możliwość instalowania broni stacjonarnej.

 

 

 


 

NASZA FIRMA POSIADA PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE ALLEGRO:

Polecamy

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>