Wczytuję dane...
Model: ANGIELSKA WERSJA JĘZYKOWA
Waga produktu: 0.300 kg
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

ASSASSINS CREED SYNDICATE
 

CO ZYSKUJESZ KUPUJĄC U NAS
 
KUPUJESZ W SPRAWDZONEJ FIRMIE
TOWAR POSIADAMY NA STANIE CO GWARANTUJE SZYBKA WYSYŁKĘ
 
PEŁNIE ZADOWOLENIA
 
TOWAR POSIADAMY FIZYCZNIE NA STANIE CO SKRACA DO MINIMUM CZAS OCZEKIWANIA NA PRZESYŁKĘ
 
ZAPRASZAMY !!!
 
STAN: NOWA

JĘZYK:  ANGIELSKI

 

Dostępność: OD RĘKI

 

 

 

OPIS:
 
Assassin''s Creed Syndicate pozwala graczom przenieść się do XIX-wiecznego Londynu. Choć od wydarzeń rewolucji francuskiej minęło zaledwie 70 lat, ludzkość uczyniła olbrzymi krok naprzód. Rewolucja przemysłowa przyniosła ze sobą mnóstwo niesamowitych wynalazków, dzięki którym odmieniło się życie całych społeczeństw. Ale miała ona też mroczną stronę: robotnicy byli nie lepiej traktowani niż niewolnicy, a z owoców ich ciężkiej pracy korzystała zaledwie garstka uprzywilejowanych. Niższe klasy musiały połączyć siły, by przetrwać i tworzyły nowe rodziny - gangi.

Jako Jacob Frye i jego bliźniacza siostra, Evie, walczymy po stronie uciśnionych. Stajemy na czele gangu Rooks, sprzeciwiając się plutokracji i Templariuszom, rywalizując z innymi gangami. Uwolnienie Londynu nie jest jednak takie proste i wymaga olbrzymiego wysiłku. Arsenał asasynów powiększył się o nowe rodzaje broni: laskę ze szpadą, kastet, nóż kukri, rewolwer oraz rękawicę, zawierającą ukryte ostrze, miotacz lin pozwalający na błyskawiczną wspinaczkę i przemieszczanie się między budynkami oraz strzałki ze środkiem halucynogennym.

Assassin''s Creed Syndicate pozwala zwiedzić Londyn z czasów wiktoriańskich - najnowocześniejsze miasto w serii. Nowe miasto będzie można przemierzać powozem, który pozwoli błyskawicznie się przemieszczać, ułatwi pościgi, ucieczki, a w razie potrzeby posłuży jako kryjówka. Podobnie jak w poprzednich odsłonach, w grze zobaczymy wiele charakterystycznych miejsc - Big Ben, Pałac Buckingham, Whitechapel i wiele innych. Spotkamy także postacie znane z kart historii, m.in. królową Wiktorię, Darwina i Dickensa.  

 

 

 

 


ZDJĘCIE MA CHARAKTER POGLĄDOWY

 


 

 

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>