Wczytuję dane...
Model: POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
Waga produktu: 0.300 kg
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

UNCHARTED 4

 
STAN: NOWA

JĘZYK:  POLSKI

 

Dostępność: OD RĘKI

 

OPIS:

Kilka lat po swojej ostatniej przygodzie emerytowany poszukiwacz skarbów, Nathan Drake, zmuszony jest wrócić do złodziejskiego świata. Powodowany względami osobistymi Drake wyrusza na największą ze swoich przygód, przemierzając świat tropem historycznego spisku dotyczącego legendarnego skarbu piratów. Każdy skarb ma jednak swoją cenę. Ta przygoda wystawi na najwyższą próbę sprawność fizyczną i determinację Drake'a, któremu w końcu przyjdzie zadecydować, co jest w stanie poświęcić w imię ratowania najbliższych.

UNCHARTED 4: A Thief’s End to ostatnia część wielokrotnie nagradzanej serii UNCHARTED. Stworzony przez uznanego producenta Naughty Dog tytuł Uncharted 4: A Thief’s End zostanie wydany wyłącznie na system PlayStation 4. A Thief’s End to dla tej znanej marki nie tylko symbol nowej generacji gier, ale też najbardziej epicka przygoda w całej serii UNCHARTED. Znajdziemy tu nową, dynamiczną mechanikę walki, większy i bardziej otwarty świat, który gracz może swobodnie przemierzać i odkrywać, a także podrasowaną grafikę i animacje postaci, które tchną zupełnie nowe życie w grę.

FABUŁA:
Trzy lata po wydarzeniach znanych z UNCHARTED 3: Oszustwo Drake'a Nathan Drake raczej nie ma zamiaru wracać do życia poszukiwacza skarbów. Wkrótce jednak zew przygody ponownie daje o sobie znać, gdy brat Drake'a, Sam, nagle przypomina o sobie, prosząc Drake'a o uratowanie mu życia, a jednocześnie proponując przygodę, której nasz bohater nie jest w stanie się oprzeć.

Podążając tropem dawno zaginionego skarbu kapitana Henry'ego Avery'ego, Sam i Drake wyruszają na poszukiwanie Libertalii, utopijnej krainy piratów położonej w głębi madagaskarskiej dżungli. UNCHARTED 4: A Thief’s End zabiera graczy w podróż dookoła świata – porośnięte gąszczem wysepki, miasta oraz pokryte śniegiem szczyty mają zaprowadzić ich do skarbu Avery'ego.

 

 

 

OKŁADKA I INSTRUKCJA W INNYM JĘZYKU W GRZE JĘZYK POLSKI

ZDJĘCIE MA CHARAKTER POGLĄDOWY


 


 

 

 

 

 

NASZA FIRMA POSIADA PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE ALLEGRO:

 

 

GRY

  • OKŁADKA: 

    EUROPEJSKA

  • STAN: 

    NOWA

  • WERJSA JĘZYKOWA: 

    POLSKI DUBBING

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>