Wczytuję dane...
Model: POLSKA WERSJA JĘZYKOWA KINOWA
Waga produktu: 0.300 kg
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

LEGO MOVIE PRZYGODA

STAN: NOWA

JĘZYK: POLSKI - NAPISY
OPIS:

LEGO Przygoda gra wideo to przygodowa gra akcji nastawiona na rozgrywkę w trybie kooperacji, wyposażona także w moduł jednoosobowy. Za jej stworzenie odpowiada studio Travellers Tale, które ma w swoim dorobku wiele innych gier bazujących na licencji duńskich klocków, osadzonych znanych światach.

Scenariusz gry LEGO Przygoda gra wideo powstał w oparciu o film The Lego Movie. Głównym bohaterem produkcji jest Emmet, zwykły ludzik zbudowany z klocków LEGO. Pech chciał, że ktoś pomylił go ze słynnym herosem i teraz nasz protagonista musi uratować świat, rozprawiając się ze strasznym tyranem. Opisywana produkcja, wzorem poprzednich części serii LEGO od Travellers Tales zmusza nas do wykazania się zręcznością, logicznym myśleniem i refleksem. Gra zawiera 15 zróżnicowanych lokacji, w których natrafimy na 90 różnych postaci.

 

OKŁADKA I INSTRUKCJA MOGĄ SIĘ ROŻNIĆ OD PRZEDSTAWIONEJ POWYŻEJ

 

 

WYSYŁKA TOWARU PO PROMOCYJNEJ CENIE OD 03.09.2014 - ZAREZERWUJ SWOJA GRĘ JUŻ TERAZ


 

NASZA FIRMA POSIADA PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE ALLEGRO:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>