Wczytuję dane...
Model: POLSKA WERSJA JĘZYKOWA KINOWA
Waga produktu: 0.300 kg
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

BATMAN ARKHAM KNIGHT
STAN: NOWA

JĘZYK:  POLSKI - NAPISY


Dostępność: OD RĘKI


OPIS:

Batman: Arkham Knight to trzecioosobowa gra akcji studia Rocksteady, która adresowana jest do właścicieli PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Mamy tutaj do czynienia z czwartą (po Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Origins) i zarazem ostatnią odsłoną przygód Batmana od Warner Bros.

Akcja gry Batman: Arkham Knight rozgrywa się w Gotham City, gdzie główny bohater, Człowiek Nietoperz jest na celowniku grupy złoczyńców. Strach na Wróble postanowił bowiem zebrać drużynę złych charakterów, która będzie w stanie raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. Czy wspomniany bohater wraz z Harveyem "Dwie Twarze" Dentem, Pingwinem, Harley Quinn i innymi postaciami, zdoła pokonać Batmana?

Batman: Arkham Knight oferuje możliwość korzystania z Batmobilu, za pomocą którego możemy zwiedzić całe Gotham City. Pod względem mechaniki rozgrywki gra przypomina wcześniejsze odsłony serii, więc na porządku dziennym są tutaj emocjonujące pojedynki z wrogami, wśród których znajdziemy także bossów.

 

 

 


ZDJĘCIE MA CHARAKTER POGLĄDOWY

 


 

 

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>