Wczytuję dane...
Model: POLSKA WERSJA JĘZYKOWA KINOWA
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

X-COM 2


CO ZYSKUJESZ KUPUJĄC U NAS

KUPUJESZ W SPRAWDZONEJ FIRMIE
TOWAR POSIADAMY NA STANIE CO GWARANTUJE SZYBKA WYSYŁKĘ

PEŁNIE ZADOWOLENIA

TOWAR POSIADAMY FIZYCZNIE NA STANIE CO SKRACA DO MINIMUM CZAS OCZEKIWANIA NA PRZESYŁKĘ

ZAPRASZAMY !!!
OPIS:

XCOM 2 jest strategią przygotowaną przez mistrzów gatunku, studio Firaxis Games, która po bardzo udanej premierze na komputerach osobistych została wydana przez 2K Games także na PlayStation 4 i Xbox One.

Twórcy przedstawiają wizję niedalekiej przyszłości, w której Ziemia została całkowicie opanowana przez kosmitów. Jedyną nadzieją na uratowanie ludzkości i przywrócenie dawnego porządku jest organizacja XCOM. Utworzyła ona swoją mobilną kwaterę dowódczą na pokładzie Avengera, czyli statku dostawczego obcych. Dzięki niej może poruszać się po całym świecie i sukcesywnie likwidować kolejnych najeźdźców.

XCOM 2 oferuje niezwykłą swobodę działania. Gracze mają do dyspozycji taktyczną walkę partyzancką, która pozwala na dotarcie do celu wieloma ścieżkami. Mogą dowodzić rozmaitymi żołnierzami posiadającymi liczne umiejętności bojowe, których wykorzystywanie stanowi klucz do sukcesu. Nie trzeba jednak pokonywać wrogów w bezpośrednich walkach, bo można zwabić ich także w pułapki.

Na uwagę zasługuje fakt, że w XCOM 2 eksplorujemy zróżnicowany świat. Poszczególne zadania rozgrywają się w rożnych zakątkach globu, dlatego też walczymy zarówno na ulicach miast, terenach pozamiejskich oraz w dziczy.

 

 

 

OKŁADKA I INSTRUKCJA W INNYM JĘZYKU W GRZE POLSKIE NAPISY


ZDJĘCIE MA CHARAKTER POGLĄDOWY

GRY

  • OKŁADKA: 

    ANGIELSKA

  • STAN: 

    NOWA

  • WERJSKA JĘZYKOWA: 

    POLSKIE NAPISY

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl..ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=93bf1a00-4644-4614-aba7-066121c8808d';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script>